Бактороденцид

Продукція БАКТОРОДЕНЦИД

Бактороденцид – зернова приманка на якій вирощені бактерії мишинного тифу Ісаченка. Препарат має чітку вибіркову патогенність . Ефективність проти багатьох мишиноподібних  гризунів:

  • домових
  • лісових мишей
  • різного роду полівок (звичайної або сірої, лісової, водяної)
  • щурів

і нешкідливий для домашніх тварин.

Препарат можна застосовувати в любу пору року навіть взимку при температурі до – 25 0C. Найкраще препарат застосовувати в осінньо-зимовий та ранньовесняний періоди  в межах         ( – 15 0C - +15 0C ). Норма внесення залежить від видового складу та чисельності гризунів. При середньому заселенні посівів гризунами норма на 1 га складає 1 – 1,5 кг./га. При високій заселеності норму збільшують 2 – 2,5 кг./га.

 

Витрати препарату

№ п/п

Об’єкти

Один.

виміру

Гризуни

Зерновий препарат

в  (грамах)

1.

Поля, сади, огороди

1 га

Миші, полівки, щурі

0,6 – 3 кг

2.

Скирди, стоги

1 м3

Миші, полівки

15-90 г

3.

Парники,склади, ферми,житло

100 м2

Щурі, миші, полівки

150 - 600 г

 

Препарат ефективний при температурі – 25 0С до + 35 0С. При обробітку сільськогосподарських угідь бактероденцид розкидають у нори , біля нір. Після поїдання препарату гризуни гинуть на 6 – 8 день.

Відомо, що у хворих гризунів бактерії мишиного тифу виділяються із сечею і калом, що є джерелом зараження здорових особин. Якщо в приміщенні нори виявити важко, бактероденцид розкладають приманочні ящики (посуди).

   

Гарантовані строки зберігання препарату :

  • Сухого  -     – 15 0С -  + 15 0С    – 180 днів;
  • Вологого -  – 15 0С  -  + 5 0С       – 60 днів;
  •                   -  + 10 0С -  + 25 0С – до 15 днів.

Враховуючи строки застосування бактороденциду та його переваги при зберіганні, біолабораторія освоїла технологію виробництва сухого зернового бактороденциду, що дає можливість застосовувати його в різних температурних режимах та при необхідності зберігати до 6 місяців. Зерновий бактороденцид (сухий) являє собою сухе зерно пшениці з висушеними в ньому бактеріями мишиного тифу Ісаченка. Вологість сухого зернового препарату не більше 14%. В 1 гр препарату міститься 2,5-3 млрд. бактерій. У сухому бактороденциді з часом не лише не знижується вірулентність бактерій, а навпаки з часом збільшуєтся.

Заходи безпеки :

Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб. Не накопичується у рослинах, не забруднює навколишнє середовище. При роботі необхідно дотримуватися загальноприйнятих  правил безпеки:  підчас роботи з препаратом не їсти, не пити і не курити. Після роботи добре вимити руки з милом.

Ціна бактороденцида

 

Для заказа обратного звонка, пожалуйста, заполните форму ниже:

Ваше имя: *

Контактный телефон: *

Удобное время звонка: *
с по