Для сільскогосподарських підприємств

Захистимо посіви кукурудзи 

     СОК «Вінницька районна біолабораторія», виробляє та має для реалізації трихограму, яка застосовується в боротьбі із різного роду листогризучими, підгризаючими шкідниками сільськогосподарських культури. 

    Особливо ефективне застосування трихограми проти стеблового кукурудзяного метелика в період яйцекладки шкідника на посівах кукурудзи.

   Період льоту та яйцекладки кукурудзяного стеблового метелика розтягнутий в межах ( 15 - 20 днів) , відомі випадки до 30 днів.

   Відомо, що самим ефективним є застосування ентомофага-трихограми у два строки:

  • I строк  –  на початку льоту шкідника (при нормі 100 тис.шт.особин на 1 га)
  • II строк – в період масового льоту та яйцекладки шкідника через 7-10 днів після першого внесення (норма 100 тис.тш.особин на 1 га).

   Допускається внесення в 1 прийом при нормі (100 – 200 тис.шт.особин на 1 га),на початку льоту яйцекладки шкідника. При застосуванні одночасно, трихограми звичайної яка відроджується на 2-3 день після внесення і діапазуючої, відродження якої настає у два строки : на 4-6 день та 7-9 дні, нам вдається зменшити кратність внесення без зниження ефективності.

    Висновок: яйця кукурудзяного стеблового метелика заражаються знищуються трихограмою на протязі всього періоду яйцекладки шкідників після внесення, починаючи після відродження звичайної трихограми і закінчуючи зараженням діапазуючою.

    СОК «Вінницька районна біолабораторія»має можливість поставити Вам повністю, звичайну трихограму або трихограму у співвідношенні 50% -звичайної та 50% -діапазуючої.

                Вартість трихограми залежить від строку замовлення продукції покупцем, об’єму та періоду оплати.

                Постійним нашим клієнтам та покупцям із значним об’ємом замовлення, можуть надаватись знижки. Також, ми маємо в наявності літальні апарати із сертифікованою апаратурою, високоосвічені агрономи з високим досвідом роботи які зможуть допомогти визначити початок яйцекладки шкідника, строки та норму внесення трихограми на посівах сільськогосподарських культур.

                Ми пропонуємо Вам, до 15 березня поточного року замовити об’єм трихограми згідно договору (замовлення) див. додаток №1.

                Замовлений об’єм трихограми буде вироблено якісно і вчасно.

Додаток №1

 

 

Назад

Для заказа обратного звонка, пожалуйста, заполните форму ниже:

Ваше имя: *

Контактный телефон: *

Удобное время звонка: *
с по